На Луганщині понад 36 тисяч повідомлень про зруйновані домівки

На Луганщині понад 36 тисяч повідомлень про зруйновані домівки

За останніми даними, кількість повідомлень про пошкоджене або знищене житло в Сєвєродонецькому районі Луганської області досягла 36,3 тисячі. Це становить майже 90% від загального числа поданих повідомлень в регіоні, яке склало 40,6 тисяч. 

Інформацію про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації, Артем Лисогор.

 

Згідно з отриманими даними, жителі регіону вказали про пошкодження і руйнування понад 28 тисяч квартир, 11 тисяч будинків і більше тисячі приміщень. Більше половини повідомлень (14 751) були подані мешканцями Сєвєродонецької громади, в той час як Попаснянська і Рубіжанська подали відповідно 7 216 і 6 097 повідомлень.

 

Наразі військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано понад 37 тисяч інформаційних повідомлень. З них понад 28 тисяч повідомлень пов'язані з об'єктами державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій.

 

Також були зареєстровані деякі проблеми, пов'язані з дублюванням повідомлень, некоректними даними або помилками щодо адреса або власників майна. Всього в регіональний проектний зоні моніторингу (РПЗМ) було внесено більше 31 тисячі об'єктів нерухомості, включаючи більше 10 тисяч будівель і більше 21 тисячі приміщень.

15:55
182
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса