Мешканці Луганщини шоковані якістю питної води

Мешканці Луганщини шоковані якістю питної води

У тимчасово окупованому Антрациті, як і майже на всьому півдні Луганщині, проблеми з водою – це одна з головних проблем мешканців.

Інформація про проблему з водою в Антрациті була опублікована українським журналістом Денисом Казанським у своєму телеграм-каналі. Він звернув увагу на серйозність ситуації і привернув увагу громадськості до цієї проблеми.

 

Там замість прозорої води з крана виливається щось іржаве і коричневе, що неможливо використовувати ні для пиття, ні для вирішення побутових завдань. Це створює величезні труднощі для місцевого населення, яке змушене шукати альтернативні джерела води.

 

На жаль, так звана «адміністрація» надає таку воду лише раз на кілька днів, що далеко не задовольняє потреби мешканців. Це обмеження ускладнює їхнє повсякденне життя і призводить до незручностей.

 

Відзначимо, що жителі Донецької та Луганської області до військового конфлікту також отримували воду за спеціальним графіком, проте зараз зовсім страждають від дефіциту води: обстріли зруйнували інфраструктуру. Комунальники працюють цілодобово, щоб все налагодити, але рук як ми бачимо не вистачає.

11:01
130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса