ЗСУ підняли прапор над зруйнованою Андріївкою

ЗСУ підняли прапор над зруйнованою Андріївкою

Солдати 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ продемонстрували, як вони підняли український прапор над звільненою від російських солдатів Андріївкою. Це стало важливим символом перемоги і свободи для всіх українців, пише 24 канал.

Відзначимо, що нещодавно наші військові розповіли про звільнення села на Донеччині.

 

«Український прапор над населеним пунктом Андріївка піднято! Звільнено підрозділами 3-ї окремої штурмової бригади», — повідомили бійці. Це свідчить про мужність і рішучість ЗСУ, які змогли повернути цей населений пункт з рук російських загарбників.

 

Українські воїни продемонстрували фото зі звільненого населеного пункту, де видно, що він був повністю зруйнований в результаті бойових дій, однак завдяки сміливості наших солдат, село знову починає оживати і відновлюватися.

 

Раніше, 15 вересня, прес-офіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін повідомляв про те, що населений пункт був повністю зруйнований.

 

Варто зазначити, що все це було б неможливо без активної допомоги західних країн, включно з добровольцями. Вони приїжджають воювати на боці України за нашу свободу.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо про про смерть британського добровольця Деніела Берка. Нажаль, його тіло було знайдено в Запорізькій області, за понад 40 кілометрів від лінії фронту. Наразі поліція співпрацює з українською владою та родиною військового, щоб провести офіційну ідентифікацію та повернути тіло до дому.

 

Смерть британського військового могла статися через конфлікт між ним і ЗСУ, адже непорозуміння між військовими дуже часто виникають на фронті. Так, наприклад наприкінці 2022 року сталася серйозна бійка між канадськими та грузинськими легіонерами разом з українськими військовослужбовцями в районі села Стельмахівка.

12:57
229
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса