На Луганщині зареєстровано 41 тисячу заяв про зруйновану власність

На Луганщині зареєстровано 41 тисячу заяв про зруйновану власність

У Луганській області зареєстровано 41 тисяча повідомлень від жителів про збитки і руйнування їх власності. Це свідчить про масштабність проблеми і необхідність прийняття відповідних заходів.

Голова Луганської ОВА Артем Лисогор поділився цією інформацією, а також висловив свою думку щодо заходів, які мають бути вжиті для вирішення проблеми.

 

За його словами, найближчим часом планується узгодження пропозицій з Кабміном, а також розробка механізму дистанційної фіксації руйнувань і пошкоджень майна на окупованих територіях. Це дозволить евакуйованим людям отримати компенсації швидше і справедливіше.

 

Лисогор зазначив, що були здійснені поставки всіх необхідних ресурсів для забезпечення жителів теплом під час зими в деокупованих населених пунктах. Це важливий крок для забезпечення комфорту та безпеки мешканців. В даний час на цих територіях проживає всього 120 осіб, що вимагає особливої уваги і підтримки.

 

Крім того, в адміністрації Луганської області повідомили про плани перетворити 35 луганських хабів по всій Україні в пункти незламності на осінньо-зимовий період. Це допоможе забезпечити безпеку і захист населення в умовах несприятливої погоди і можливих аварійних ситуацій.

17:12
5384
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса