Груба помилка західних журналістів у висновках про Костянтинівку - думки

Груба помилка західних журналістів у висновках про Костянтинівку - думки

19 вересня, під час візиту президента України Володимира Зеленського до США, низка західних видань вийшли з приголомшливою своєю нерозважливістю новиною.

Про це пише видання «Радіо Свобода» з посиланням на джерела.

Так, журналісти з The New York Times написали, що трагедія в Костянтинівці, де загинули десятки мирних жителів, стала результатом «трагічної випадковості».

Видання вказує, що після глибокого розслідування, в якому було вивчено різні докази, включно з фрагментами ракет, супутниковими фотографіями, свідченнями очевидців і постами в соціальних мережах, стало зрозуміло — причиною трагедії є несправна ракета 9M38 із системи протиповітряної оборони «Бук» України. 

Крім того, автори матеріалу ретельно звертають увагу на кілька свідків, які стверджують, що ракети, випущені в напрямку Костянтинівки з Дружківки, були українського походження. А журналісти The New York Times вважають, що зібрані на місці подій докази підтверджують цю версію.

При цьому за всіма зібраними матеріалами і міркуваннями з приводу походження ракети губиться одна головна думка — сама першопричина події. Говорячи про тип ракети, висновки журналістів і «випадковість трагедії», не акцентируется на тому, що Росія агресивно вторглася на територію України і змусила наших захисників застосовувати спеціальні засоби оборони. 

Якби не окупація української землі, то жоден «Бук» ніколи б не приземлився на території Костянтинівки чи деінде. Тому говорити про «трагічну випадковість», як це зробили наші колеги із західних ЗМІ, щонайменше, не є професійним підходом до справи. Крім того, подібні матеріали працюють на російську пропаганду, яка тільки й вишукує приводи для виправдання власної агресії проти нашої країни. Трагедія не була випадковістю, а першопричина — імперські амбіції загарбників.

10:54
170
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Загрузка...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса