В окупованому Маріуполі хочуть відродити портову інфраструктуру

В окупованому Маріуполі хочуть відродити портову інфраструктуру

Українська влада продовжує спостерігати за ситуацією навколо Маріупольського порту і підтримувати контроль над ним. Також продовжується співпраця з міжнародними партнерами для забезпечення безпеки та блокування незаконних дій окупантів.

Повідомляє джерело «МИНПРОМ». 

 

Згідно з інформацією радника міського голови Маріуполя, Петра Андрющенка, росіяни прикладають максимум зусиль для повноцінного запуску порту. 

 

Він підкреслив, що на 90 відсотків працюють росіяни, і це не просто «мігранти», а переважно представники з Новоросійська. Вони активно вкладають свої зусилля в розвиток порту, проте, за його словами, до зими їм, мабуть, не вдасться досягти повноцінної роботи порту. Подальші перспективи щодо цього питання залишаються невизначеними.

 

Маріупольський порт є стратегічно важливим об'єктом для розвитку регіону та національної економіки. Тому наша влада продовжує докладати всіх зусиль для збереження контролю над портом та запобігання будь-яким незаконним діям.

16:56
340
RSS
Комментарий удален
Klog
10:23

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюють? Як росіяни зайшли туди, так і роблять що їм заманеться. Наша влада тільки язиком молоти здатна

Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса