Учасник Маріупольської м'ясорубки: Україна зловила шпигуна з «днр»

Учасник Маріупольської м'ясорубки: Україна зловила шпигуна з «днр»

У Львівській обласній прокуратурі повідомляютьпро те, що один з громадян України бувзатриманий за скоєння дій, що можуть бути розцінені як державна зрада.

За повідомленням, цей чоловік підозрюється у здійсненнішпигунської діяльності на користь так званої «днр», пише видання «LMN».

Важливо відзначити, що перед проведенням судового розгляду узв'язку з цим фактом слідчі відділу ТУ ДБР у Львові проводять досудове розслідування.

«МешканецьДонеччини, який раніше працював інспектором патрульної служби, вирішивдобровільно приєднатися до супротивника в 2014 році. Чоловік приєднався донезаконних збройних формувань, таких як «Народне ополчення Донбасу» і «Народнаміліція», які є терористичними організаціями, які вважають себе частинами такзваної «ДНР»», — повідомили в прокуратурі.

Відомо, що зрадник працював у складі одного з військовихрозвідувальних підрозділів, а з початку військового конфлікту був задіянийна Маріупольському напрямку.

Українцю інкримінують такі злочини, як державна зрада, участь у терористичнійорганізації та участь у діяльності збройних формувань, не передбачених законом.

13:49
347
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса