Робота кипить: у Маріуполі окупанти поглиблюють порт

Робота кипить: у Маріуполі окупанти поглиблюють порт

Радник мераМаріуполя Петро Андрющенко в ефірі «Радіо Свобода» повідомив, що наразі спостерігаються дужеактивні ремонтні роботи в порту міста.

ці роботи проводяться з метою підготовки порту до приймання великих суден. Вартозазначити, що в порту Маріуполя працює землесосний снаряд — це спеціальне суднотехнічного флоту, яке займається днопоглибленням, пише «РБК-Україна».

За думкоюполітика, якщо роботи будуть завершені, то порт зможе розпочати свою роботу вжена початку 2024 року. Він додав, що це відкриє можливість для великих судензайти в порт, а не тільки суден класу «річка-море», як це є зараз.

Петро Андрющенкотакож зазначив, що російські загарбники мають намір створити логістичний хаб уМаріуполі, і ремонтні роботи в порту є лише частиною їхнього плану.

Варто відзначити,що поряд з Маріуполем знаходяться Єйськ та Ростов-на-Дону, які також можутьприймати великі судна. Однак, ворог все одно розробив план, щоб забезпечитисвою логістику.

Наприклад, біляЄйська є військовий аеродром, який може приймати великі вантажні літаки. Цеозначає, що з військової логістики можна доставити вантаж з Єйська до Маріуполяза декілька годин.

Враховуючи всі завантаження та вивантаження, цей процесзайме більшу частину дня, навіть взимку. Такий рух вантажу може стати серйознимризиком для військової логістики.

Отже, можназробити висновок, що ворог намагається побудувати нову логістику, яка спрощуєпостачання важкого вантажу до Маріуполя.

15:58
194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса