Битва за Авдіївку – окупанти мають незначне просування - ISW

Битва за Авдіївку – окупанти мають незначне просування - ISW

В останніх повідомленнях Інституту вивчення війни (ISW) йдеться про те, що російські війська продовжують наступ на Авдіївку, що в Донецькій області, та мають незначне просування в цьому районі.

За даними ISW, що базуються на геолокаційних кадрах від 18 листопада, російські загарбники дещо просунулися на північ від Авдіївського коксохімічного заводу та в промисловій зоні на південно-східній околиці міста.

Американські аналітики, аналізуючи повідомлення російських військкорів, вказують, що російські війська можуть контролювати близько 60% промислової зони, а частина Авдіївського коксохімічного заводу перетворюється на спірну «сіру зону». Вони також зазначають, що російські війська нібито захопили кілька позицій біля ресторану «Царська охота» на південь від Авдіївки та продовжують наступ на південь від терикону на північний схід від міста.

Водночас український Генештаб інформує, що Сили оборони України успішно відбили російські атаки на схід від Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, на південь від Тоненького, а також біля Кераміки.

11:19
100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса