На фронті під Авдіївкою росіяни вдаються до використання танків-камікадзе

На фронті під Авдіївкою росіяни вдаються до використання танків-камікадзе

Під Авдіївкою, де продовжуються запеклі бої, з'явилася нова тактика від російських загарбників – використання танків-камікадзе. Це сталося на тлі невдалої спроби прориву російських військ на територію коксо-хімічного заводу.

За інформацією військового журналіста Богдана Мирошникова, окупанти не змогли закріпитися на території АКХЗ. Їхні спроби проникнення на територію підприємства зазнали невдач, і більшість груп знищуються ще на підходах.

Однак згідно з повідомленням німецького видання Bild, росіяни вигадали нову тактику і тепер запускають у сторону позицій українських захисників бронетехніку-камікадзе, наповнену вибухівкою. За словами військового аналітика Юліана Кепке, ці машини можуть завдати великої шкоди, але часто не досягають українських позицій, підриваючись на мінних пастках, розставлених українськими військами.

Бої за Авдіївку та її оборонний вузол тривають, і, за прогнозами експертів, битва буде продовжуватися ще довго. Українські війська продовжують стійко відстоювати свої позиції у регіоні, не дозволяючи ворогу досягти своїх цілей.

14:15
172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса