В Естонії заявили, що винищувачі для ЗСУ не змінять хід війни

В Естонії заявили, що винищувачі для ЗСУ не змінять хід війни

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур висловив думку, що можлива передача винищувачів Києву не дозволить ЗСУ змінити хід бойових дій.

Про це він розповів агентству Суспільне.

«Звичайно, вам потрібні, перш за все, боєприпаси — для великої дальності, боєприпаси для різних видів ракетних систем і так далі. Винищувачі важливі, але самі по собі вони не змінять хід війни. В кінцевому рахунку, вам потрібна армія, яка контролює територію. І звільняє її, бо тільки з винищувачами ви не відвоюєте назад територію», — сказав Певкур.

За його словами, «в цілому ЗСУ потрібна будь-яка зброя».

Водночас міністр зазначив, що для багатьох країн світу конфлікт в Україні не є найважливішою темою. Він додав, що всього 50 країн погоджуються надавати Києву зброю.

Київ давно просить своїх західних союзників передати йому винищувачі F-16. На Заході досі не назвали точних термінів, однак запустили програму перепідготовки українських пілотів для роботи з цими літаками. У Києві висловлювали надію, що Україна отримає ці винищувачі у першій половині 2024 року. У свою чергу міністр оборони США Ллойд Остін заявляв, що це станеться не раніше весни.

13:30
58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Ви мене вибачте, звісно, але що вони там контролюю...
Тупость хробакiв уже аж зашкаливает. На кукуй им э...
і це ви називаєте всі подробиці ....? ((( Аби щось...

Последние новости Донбасса