Російські війська націлені на захоплення Куп'янська

Російські війська націлені на захоплення Куп'янська

На Лиманському напрямку відзначено збільшення активності російських військових. Їх дії включають штурми позицій українських захисників, застосування напівтонних авіабомб та ударів дронами-камікадзе.

Про це в ефірі Апостроф ТБ повідомив Володимир Фітьо, начальник служби зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ.

"Лінія оборони дуже активізувалась. Не виключено і Бахмут. 21 атаку за минулу добу було відбито захисниками, 1 авіаційний удар, зараз погода не дуже сприйнятлива, росіяни застосували 25 дронів-камікадзе, 560 обстрілів. Артилерія активізувалася ще більше", — зазначив Володимир Фітьо.

На Лимано-Куп'янському напрямку окупанти прагнуть відновити контроль над Куп'янськом. Після зазнаних втрат, кількість штурмів зменшилась. Протягом доби було відбито 7 атак, 6 з яких на Лиманському напрямку.

"На Лиманському напрямку дуже сильно активізувалися. Наступають, перегруповувалися. Бої йдуть в районах Синьківки, Петропавлівки, Стельмахівки та Серебрянського лісництва. 13 авіаударів керованими авіабомбами від 500 кілограмів", — додав Володимир Фітьо.

За інформацією українських військових, на Лимано-Куп'янському напрямку було знищено 340 окупантів, 60 одиниць техніки, включно з 5 танками та 5 ББМ.

13:49
171
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса