Судитимуть лісника, який служив окупантам - ДБР

Судитимуть лісника, який служив окупантам - ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) України продовжує системну роботу по викриттю та притягненню до відповідальності осіб, які після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну зрадили країну та співпрацювали з окупантами.

За останній тиждень було направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього майстра лісу держпідприємства «Куп’янське лісове господарство», який займав одну з керівних посад у окупаційному лісгоспі під час захоплення селища Борова військами рф.

Фігурант обвинувачується у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України) та переховувався від правоохоронців майже 10 місяців до свого затримання у липні 2023 року.

Також, ДБР повідомило про підозру ще п’ятьом особам, які співпрацювали з окупантами. Серед них два правоохоронця з Херсону, які після вторгнення працювали на окупантів у так званій «народній міліції». Вони підозрюються у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Ще один фігурант — так званий керівник установи, створеної окупантами на базі українського «Чорноморського біосферного заповідника» в Херсонській області, який активно співпрацював з ворогом та брав участь у фейкових виборах від «єдиної росії». Йому оголошено підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Також повідомлено про підозру у державній зраді колишній працівниці правоохоронного органу з Луганської області, яка з 2014 року вступила до збройного формування т.зв. «лнр» (ч. 1 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Останній з фігурантів — правоохоронець з Луганщини, який перейшов на службу до ворога та бере участь у бойових діях проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 4 ст. 408 КК України).

Процесуальне керівництво здійснюється Івано-Франківською, Харківською, Херсонською, Чернігівською обласними прокуратурами та Луганською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

15:32
135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса