Українські військові знищили спостережний пункт окупантів на Сватівщині

Українські військові знищили спостережний пункт окупантів на Сватівщині

Українські оборонці продовжують демонструвати мужність та професіоналізм на фронті, зокрема на Сватівській ділянці, де вони успішно тримають оборону. Останнім виявом їхньої рішучості стало знищення спостережного пункту російських загарбників.

Цю інформацію повідомив відомий український журналіст Юрій Бутусов на своєму Телеграм-каналі. За його словами, об'єкт, розташований у Макіївці Луганської області, був знищений внаслідок точного удару аеророзвідки мінометної батареї 1-го батальйону 4-ї бригади швидкого реагування НГУ.

Опубліковані в мережі кадри підтверджують успіх операції: на відео видно, як спостережний пункт ворога був повністю знищений. Крім того, відеоматеріали свідчать про широку та розгалужену систему укріплень, побудованих російськими окупантами в цьому регіоні.

Цей успіх є черговим доказом мужності та ефективності українських військових у їхній боротьбі проти агресора. Редакторка стрічки новин та студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Катерина Коваленко, яка цікавиться історією, політикою та літературою, також акцентує увагу на значенні цих дій для подальшої оборони та звільнення українських територій.

17:05
1382
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса