Від Авдіївки до Мар'їнки: окупанти ще більше посилили тиск на Сході

Від Авдіївки до  Мар'їнки: окупанти ще більше посилили тиск на Сході

Російська армія посилила тиск на східних напрямках України, особливо навколо Авдіївки, Куп'янська, Бахмута та Мар'їнки, повідомляє Донбас.Реалії.

За інформацією від Генштабу ЗСУ, вранці 11 грудня було здійснено майже п'ятдесят атак на позиції українських військ у районі Авдіївки, що становить половину від усіх атак російських військ на різних напрямках. Загарбники продовжують штурмувати місто з усіх боків, крім західного.

Олександр Штупун, речник Сил оборони Таврійського напрямку, у телемарафоні сьогодні повідомив про початок масованого наступу Росії з використанням танків та БМП на Авдіївському та Мар'їнському напрямках. Раніше він заявляв про зосередження понад 40 тисяч російських військових навколо Авдіївки.

Аналітики фіксують, що Росія зайняла дві стратегічні висоти на заході від Бахмута та прогнозують продовження наступу в напрямку Часів Яр.

Ситуація для ЗСУ ускладнюється ще й тим, що західна допомога фактично припинилася, а колишню накопичену техніку було витрачено під час спроби контрнаступу. 

Крім того, на якості ведення бойових дій помітно позначається і морально-психологічний стан українських бійців, які перебувають в окопах уже кілька років і не можуть отримати ротацію.

Військові та політики не виключають, що Україні доведеться залишити частину територій на Сході, щоб перейти до більш концентрованої оборонної стратегії і накопичити сили для нового наступу, який можливий у майбутньому році.

18:50
401
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса