Армія РФ намагається прорвати оборону в районі Часів Яру

Армія РФ намагається прорвати оборону в районі Часів Яру

У Костянтинівці, що на Донеччині, зафіксовано спроби армії РФ прорвати оборону Збройних Сил України (ЗСУ) в районі Часів Яру.

Про це інформують Сухопутні війська ЗСУ, зазначаючи, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається напруженою і вимагає оперативного реагування.

Генерал-полковник Олександр Сирський особисто відвідав військові частини, що забезпечують оборону в цьому районі, для оцінки ситуації та коригування дій українських сил.

Ворог активно використовує дрони-камікадзе, а також засоби радіоелектронної боротьби, намагаючись прорвати лінію оборони малими штурмовими групами.

На основі аналізу ситуації та прогнозування можливих дій противника, командування ЗСУ розробило стратегію для запобігання подальшому просуванню російських військ. Особлива увага була приділена збереженню життя українських воїнів та зниженню втрат серед особового складу.

Ці заходи демонструють високий рівень готовності та професіоналізм українських збройних сил до відсічі агресії та захисту суверенітету України.

13:25
557
RSS
Буба
13:15

Залупному в руки автомат -  і на фронт! Хай боронить Батьківщину і помре за неї! Як ті солдати, яких він в червні відправив на росіські міни!

Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса