Вихід бійців ЗСУ із Авдіївки відбувався за планом - Сирський

Вихід бійців ЗСУ із Авдіївки відбувався за планом - Сирський

Вихід українських військових з Авдіївки відбувся за планом, але декілька бійців потрапили в полон.

Про цей процес, який відбувся вночі проти 17 лютого, розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» зазначив, що наші військові зараз перебувають на другому рубежі оборони.

Під час виходу з міста, попри ретельно розроблений план, враховуючи різні можливі сценарії, на завершальному етапі операції українські бійці зіткнулися з переважаючими силами противника. Це призвело до того, що деяка кількість українських військовослужбовців потрапила в полон, повідомив бригадний генерал.

Варто зазначити, що українські фотографи Костянтин та Влада Ліберови, відомі своєю роботою по документуванню війни, висловили занепокоєння щодо майбутніх дій російських військ в Україні. 

Вони ставлять під сумнів стратегію оборони ЗСУ після подій в Авдіївці, зокрема, відсутність другої лінії оборони.

«Отже, що наступне — фортеця Покровськ? Чи одразу Костянтинівка?», — пишуть Ліберови, критикуючи командування за те, що в Авдіївці не було створено другої лінії оборони.

«Де друга лінія оборони? Якщо користуватися картою діпстейт, 'кліщі' навколо міста почали формуватися майже рік тому. Це точно не було сюрпризом. Так де ж друга лінія оборони?», — задаються питанням вони.

Наразі українська влада повідомляє про відхід ЗСУ на заздалегідь підготовлені позиції, однак, як виявилося такі позиції все ще потребують додаткової підготовки.

16:17
318
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса