Бійці ЗСУ не зможуть домогтися успіхів на фронті без військової допомоги з США

Бійці ЗСУ не зможуть домогтися успіхів на фронті без військової допомоги з США

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CNN розповів, що новий головнокомандувач армією ЗСУ Олександр Сирський зараз розробляє два плани розвитку подій на 2024 рік.

Один з них буде розроблений з урахуванням допомоги від США, яка повинна надійти. Інший — на той випадок, якщо цієї допомоги не буде, пише видання «rubryka».

Зеленський заявив, що наша країна дуже потребує допомоги США, оскільки спостерігається нестача боєприпасів, і в цьому російські війська мають перевагу, адже у них дефіциту не спостерігається.

Якщо бійці ЗСУ отримають необхідну допомогу, то зможуть не тільки оборонятися, а й здійснювати наступальні дії, якщо ж допомоги не буде, то наші захисники будуть тільки оборонятися. Також доведеться провести додаткову мобілізацію населення, щоб компенсувати нестачу снарядів на найважливіших ділянках фронту.

Голова України підкреслив, що напередодні спілкувався зі Спікером Палати представників Майком Джонсоном, який сказав, що він повністю на нашому боці і розуміє, які наші солдати і народ героїчні. Джонсон висловив сподівання, що угода про допомогу українській державі незабаром буде схвалена.

Проблеми з боєприпасами залишаються основою проблемою на фронті, адже поки затягують з допомогою в США, російські окупанти активно захоплюють нові території в Донецькій області.

Раніше, Володимир Зеленський заявляв, що Європейський Союз надав Україні тільки 30% артилерійських снарядів з обіцяного мільйона.

На цю заяву відреагував президент Франції Еммануель Макрон, назвавши цю обіцянку «необачною», оскільки на той момент в Європі не було такої кількості снарядів, відправили стільки, скільки було на складі.

17:25
119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса