Військову допомогу знову відклали: в США висловилися за завершення війни в Україні дипломатично

Військову допомогу знову відклали: в США висловилися за завершення війни в Україні дипломатично

Американські конгресмени повернулися з канікул, проте питання про надання військової допомоги Україні буде вирішуватися не першим в їх порядку, незважаючи на заклики Білого дому.

Сьогодні, 28 лютого, представники Палати провели зустріч з президентом США Джо Байденом, на якій чітко дали зрозуміти, що спочатку вони мають намір обговорити бюджет, щоб уникнути «шатдауну», тобто припинення фінансування федерального уряду, пише видання «bbc».

Далі, буде вирішуватися питання про захист кордонів і нелегальної міграції, і тільки після цього розглянуть надання допомоги іншим країнам.

Тим часом, під час дискусій про фінансування армії ЗСУ сенатори-республіканці заявили, що пора і зовсім завершувати військові дії в Україні, та організовувати переговори з РФ.

На думку віце-голови сенатського комітету з розвідки Марко Рубіо, враховуючи нинішню ситуація на українському фронті, війну потрібно припинити дипломатичним шляхом.

Він висловив сподівання на усвідомлення Україною необхідності припинення війни для збереження життів, навіть за рахунок тимчасової втрати територій.

Аналітики вважають, що такі висловлювання вказують на зменшення віри серед американських політиків у можливу перемогу української держави.

Незважаючи на всі заяви, обстановка на полі бою в Україні дуже важка через дефіцит снарядів.
Українські захисники продовжують хоробро боротися з ворожими військами, намагаючись економити боєприпаси і зброю, з надією, що в США незабаром схвалять військову допомогу для нашої країни.

16:45
82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса