На Донеччинi Росія використовує тактику малих груп для просування

На Донеччинi Росія використовує тактику малих груп для просування

На Авдіївському напрямку Російська Федерація застосовує тактику малих груп у спробі просування.

Про це розповів офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, Сергій Цехоцький, в ефірі телеканалу «Еспресо».
 
«Росіяни створюють спроби просування на Авдіївському напрямку. Наразі ворог проявляє активність малих групах, з 4-5 людей. Задача окупантів — добратися до якоїсь точки, чи то підвал, чи будь-яке інше приміщення, і там закріпитися. Таке завдання їм ставить командування РФ. Так вони хочуть просунутись і досягти якихось цілей», — повідомив Цехоцький.

Він зазначив, що Збройні Сили України (ЗСУ) постійно виявляють такі спроби окупантів просунутися і успішно їх знищують.
 
«Нещодавно в районі Первомайського йшла ворожа група. Двох ми вже задвухстотили, за іншими поки що полюємо. Ситуація напружена всюди. Адже ворог зараз деморалізує суспільство, створюючи постійні обстріли населених пунктів. Також постійно прилітає С-300. По наших позиціях ворог вдаряє КАБами. Росіяни мабуть сподіваються, що це нас якось деморалізуємо і ми відступимо. Але нічого такого не відбувається. ЗСУ знають свою задачу. Ми укріплюємо рубежі оборони, вдень і вночі ця робота проводиться. Також ми створюємо різні „сюрпризи“ для ворога, в тому числі, і дистанційне мінування», — додав він.

17:40
350
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса