Діти з "Теплого дому" відвідали Національний природний парк "Синевир"

Діти з "Теплого дому" відвідали Національний природний парк "Синевир"

Діти з Долинського обласного центру соцпідтримки «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради відвідали парк «Синевир» та отримали можливість насолодитися красотами.

Про це йдеться в повідомленні парку.

Адміністрація надала дітям безкоштовне відвідування цікавих локацій та об'єктів, а також організувала для них екскурсійний супровід, що дозволило зануритися в світ природи та дізнатися багато нового про флору, фауну та важливість збереження природних ресурсів.
 

Для цих дітей, які, можливо, раніше не мали досвіду відвідування таких місць, це був не тільки приємний відпочинок, а й можливість для внутрішнього зростання та збагачення знань про світ навколо себе.
 

Подорож по стежках парку, спостереження за гірськими пейзажами, водною гладдю озер та дикою природою, а також спілкування з екскурсоводами, які розповіли цікаві легенди та факти про природу парку, стали для дітей незабутнім досвідом.

Ця ініціатива дозволила дітям відчути себе частиною природи та спільноти, відкрити для себе нові горизонти та пережити радісні моменти, які залишаться в їх пам'яті на довгі роки.

11:00
296
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса