На Луганщині затримано двох колаборантів: псевдопрокурора та псевдополіцейську

На Луганщині затримано двох колаборантів: псевдопрокурора та псевдополіцейську

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) завершили операцію із затримання двох колаборантів, які працювали на окупованій території Луганської області.

За інформацією, отриманою від СБУ, один із затриманих представляв себе як співробітник незаконної «прокуратури Марківського району ЛНР», а другий — як член так званого «відділення внутрішніх справ МВС РФ «Старобільський».

Підозрювані були затримані у зв'язку з їх причетністю до незаконних правоохоронних органів, створених на окупованих територіях. За даними СБУ, в ході розслідування була виявлена доказова база, що підтверджує їх участь у колабораційній діяльності.

Наразі обвинувальні матеріали щодо затриманих передано до суду для подальшого розгляду. У разі визнання винними їм загрожує позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна, відповідно до статті Кримінального кодексу України про колаборацію (ч.7 ст. 111-1).

Розслідування проводили співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях при процесуальному керівництві Луганської обласної прокуратури.
 
Служба безпеки України продовжує боротися з колаборантами та протидіяти будь-яким спробам порушення законності на окупованих територіях.

15:25
343
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса