Надання Україні 180 тисяч артилерійських снарядів: чи змінить це ситуацiю на Донбасi

Надання Україні 180 тисяч артилерійських снарядів: чи змінить це ситуацiю на Донбасi

Втрата Авдіївки на Донбасі викликає серйозні побоювання серед військових аналітиків та спостерігачів конфлікту.

Так, виданню Reuters стало відомо, що Німеччина надасть Україні 180 тисяч артилерійських снарядів в рамках чеської ініціативи. Цей крок після обіцянки німецького міністра оборони Пісторіуса надати Україні пакет допомоги на суму €478 млн.
 
Однак, можна припустити, що така військово-технічна та фінансова допомога з боку міжнародних партнерів навряд чи змінить співвідношення артилерії в бік України, а питання про допомогу США залишиться актуальним.

Зокрема, експерти посилаються на інтерв'ю Головнокомандувача Збройними силами України (ЗСУ) генерал-полковника Сирського, який заявив про перевагу окупантів у снарядах та артилерії:

«Ще кілька днів тому перевага ворога щодо випущених боєприпасів становила співвідношення близько 6:1», — мовив тоді Сирський.
 

У цьому сенсі OSINT-експерти приходять до висновку, що навіть при збільшенні арсеналу, наданого Німеччиною, Київ зіткнется з великими труднощами у своєму прагненні до незалежності та територіальної цілісності.

У мережі передача 180 тисяч артилерійських снарядів уже стала предметом обговорення і суперечок серед користувачів, викликаючи питання про її ефективність і надання реальної допомоги у врегулюванні конфлікту.

17:20
374
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса