Ескалація на Авдіївському напрямку: Очеретине під загрозою захоплення

Ескалація на Авдіївському напрямку: Очеретине під загрозою захоплення

Протягом останніх двох днів російські окупаційні війська досягли просування у селі Очеретине, вибивши з позицій українських захисників.

За даними відомого військового аналітика «DeepState», який регулярно публікує оновлення фронтових мап, окупанти зуміли просунутись на цьому напрямку.
 
Як повідомляє джерело, на найновіших геолокаційних знімках відображено, як російські війська закріплюються на втрачених українцями територіях, що значно змінює тактичну ситуацію.

Штриховка червоно-коричневими лініями на мапі показує зони, де ворог зміцнив свої позиції. Також видно розширення сірої зони в бік українських позицій, що свідчить про втрату контролю над ключовими територіями.
 

Аналіз демонструє, що російські війська не лише захопили частину Очеретного, але й продовжують наступ попри ризик флангових ударів від Збройних Сил України (ЗСУ).
 
Їхнє просування відбувається вузьким фронтом, що може свідчити про високий рівень координації та підготовки до подальших бойових дій.

Ця інформація викликає занепокоєння щодо можливостей української сторони стримати просування ворога та відновити контроль над втраченими районами.

11:00
312
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса