Ворожі штурми на Бахмутському напрямку: третина ударів припадає на Часів Яр

Ворожі штурми на Бахмутському напрямку: третина ударів припадає на Часів Яр

Значне нарощування наступальних операцій російськими силами спостерігається на Бахмутському напрямку, особливо у регіоні Часового Яру.

Про це повідомив речник Національної гвардії України Руслан Музичук, відзначаючи, що третина всіх штурмів за останню добу припала саме на цей район.

«Нацгвардійці активно відповідають на ворожі дії, знищуючи артилерійські системи противника та його логістичні можливості. За останній тиждень на фронті знищено 112 артилерійських систем ворога та вдарено по 10 важливих сховищах боєприпасів»,  — розповів Музичук.
 

Важливим аспектом оборони є протидія аеророзвідці. Ворог намагається використовувати дрони для глибокої розвідки та коригування вогню, що змушує українські сили збільшувати використання засобів радіоелектронної боротьби.

«Ефективне використання РЕБ допомагає нам захищати наші позиції від ворожих дронів і знижує ефективність їх артилерійських ударів»,  — додав він.

Ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою, завдяки відданості та професіоналізму українських військовослужбовців.

14:20
375
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса