Втрати України на Донбасі підсилюють кризу довіри до західної підтримки

Втрати України на Донбасі підсилюють кризу довіри до західної підтримки

Нещодавня стаття «Politico» зосереджує увагу на критичному стані української оборони, особливо на тлі недостатньої підтримки з боку Заходу і втрат територій на Донбасі, таких як Авдіївка, Тоненьке, Северне, та Орлівка.

За словами західних фахівців, ці територіальні втрати не лише зміцнюють позиції ворогна, але й значно підривають моральний дух українських військових.

Журналістське розслідування підкреслює, що обіцянка західної підтримки «стільки, скільки буде потрібно» звучить непереконливо на фоні дедалі більших втрат на фронті та виснаження боєприпасів. Зокрема, артилерійські підрозділи втратили можливість вести активні дії через об'єктивний брак снарядів.

«На передовій, де артилерія не стріляла чотири тижні, солдати відчувають не тільки фізичну втому, але й моральний спад. Ситуація ускладнюється нестачею боєприпасів і сучасного озброєння, а також постійними бомбардуваннями і втратами серед військових», — йдеться в статті.
 

Серед іншого, стаття висвітлює настрої серед українського суспільства, яке після початкового патріотичного пориву, все частіше демонструє розчарування у недостатньо ефективній допомозі з боку міжнародних партнерів. 

«Відчуття розчарування посилюється серед українських військових командирів і політичних лідерів. Вони приватно визнають, що нові втрати неминучі, і розмірковують над тяжкістю майбутніх випробувань», — зазначає журналіст Politico.
 

Навіть візити президента Зеленського не здатні повністю відновити моральний дух, що свідчить про високий рівень втоми від триваючого конфлікту.

На закінчення, стаття ставить під сумнів здатність України відновити контроль над втраченими територіями без серйозних змін у міжнародній підтримці, зокрема без значного збільшення постачання зброї й амуніції, яке може забезпечити більш ефективний опір російським силам.

19:09
609
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса