Російська пропаганда розповсюджує фейки про втечу західних добровольців з Донбасу

Російська пропаганда розповсюджує фейки про втечу західних добровольців з Донбасу

Російські ЗМІ активно поширюють інформацію про нібито масову втечу західних добровольців, які прибули на Донбас для підтримки України.

За версією пропаганди, багато іноземців, приїхавши на фронт, стикаються з важкими умовами і відмовляються продовжувати боротьбу, намагаючись залишити зону конфлікту.

Як «доказ» своїх тверджень російські медіа наводять інтерв'ю з нібито колишніми добровольцями, які розповідають про непідготовленість і погане забезпечення на передовій. Також використовуються змонтовані відео та знімки, які мають підкреслити хаос і розбрат серед іноземних бійців.

Проте, дані, які поширюють російські медіа, не мають підтвердження з незалежних джерел. Західні журналісти та представники міжнародних організацій, які працюють на місцях, заявляють, що західні добровольці продовжують активно допомагати українським силам, виявляючи високий рівень зобов'язань та моральної підтримки.

Експерти з питань безпеки також вказують на те, що інформація про втечу добровольців може бути частиною інформаційної війни, спрямованої на деморалізацію українських військових та зниження міжнародної підтримки.

17:10
367
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса