У Львові судитимуть десятьох державних зрадників, які воювали у складі ворожої армії на Донеччині

У Львові судитимуть десятьох державних зрадників, які воювали у складі ворожої армії на Донеччині

Львівська обласна прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно десяти громадян Донецької та Луганської областей, які перейшли на бік російських окупантів.

Чоловіків звинувачують у державній зраді, а також у приєднанні до терористичної організації збройних формувань за частиною 1, 2 статтею 111, частиною 1 статті 258-3, частиною 2 статті 260 КК України, пише видання «golossokal».

Слідчі Управління СБУ у Львівській області встановили, що жителі областей на початку бойових дій з російською армією на території України, добровільно перейшли на бік противника, та вступили в незаконні збройні формування «народної міліції» в так званих «днр» та «ЛНР».

Державні зрадники пройшли підготовку і отримали навички користування зброєю, а також оволоділи навичками ведення бойових дій. Після цього, зловмисники почали надавати допомогу загарбникам у проведенні підривної діяльності проти України.

Слідством встановлено, що всі чоловіки воювали в населених пунктах Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей.

12:30
290
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса