Українці призовного віку не зможуть отримати закордонні паспорти в інших країнах

Українці призовного віку не зможуть отримати закордонні паспорти в інших країнах

Від сьогодні українці не зможуть отримати закордонні паспорти, перебуваючи за кордоном. Виняток становлять тільки діти до 12 років, оскільки вони не проходять біометричну верифікацію.

Припинення оформлення паспорта в консульствах пояснюють тим, що відбулися «технічні збої», при цьому терміни відновлення на отримання послуги не називають. Про це повідомляє видання «novyny.pro» з посиланням на держпідприємство «Документ», що виготовляє паспортні документи.

Незважаючи на це, консульства за кордоном продовжують прийом документів на оформлення паспорта в звичайному режимі, але тільки не від чоловіків призовного віку.

Напередодні МЗС України наказав призупинити надання консульських послуг для українців призовного віку, які перебувають за кордоном, виняток становитиме лише оформлення документів для повернення на Україну. Цей закон, починаючи з 23 квітня поточного року діятиме на чоловіків від 18 до 60 років.

Таким чином, українці призовного віку не зможуть отримувати майже всі послуги в консульстві, тим самим людей заганяють в певні рамки для повернення на Батьківщину.

Напевно, мета такого рішення одна — громадяни повинні повернутися додому та виконати свій обов'язок по захисту країни, а не ховатися від військкоматів.
 
Крім того, українська влада розмірковує також і над іншими обмеженнями щодо чоловіків призовного віку.

Раніше, президент України Володимир Зеленський підписав новий закон про мобілізацію, в якому говориться, що без оновлення військово-облікових документів чоловіки призовного віку більше не зможуть отримати послуги в консульствах країни за кордоном.

Нагадаємо, за даними видання «Politico», територію України в цілому покинули 650 тисяч чоловіків мобілізаційного віку.

16:20
293
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса