Залізниця з окупованого Маріуполя до Ростова скоротить час військових постачань на фронт-Андрющенко

Залізниця з окупованого Маріуполя до Ростова скоротить час військових постачань на фронт-Андрющенко

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що загарбники продовжують свою тенденцію щодо переміщення військової техніки через окупований Маріуполь.

За його словами, незаконна влада активно використовує місто як логістичний хаб, враховуючи віддаленість населеного пункту від бойових дій та відносну безпеку для окупантів, вони розміщують тут військовий транспорт і озброєння, пише видання «mrpl.city».
 
Андрющенко розповів, що цього тижня було зафіксовано, як ворог перевозив на тягачах танк через захоплений Маріуполь.
Він припустив, що техніку перевозять з Бердянського напрямку в Харківську область.
 
 
Також він зазначив, що зараз техніку загарбники перевозять тягачами, проте незабаром ситуація може змінитися в разі запуску залізничного сполучення між містом та територією тимчасово окупованої Донеччини і РФ.

Відзначимо, що переміщення військової техніки тягачами займає багато часу, а рух залізницею значно скоротить час, проте є дуже небезпечним заходом.
 
Незважаючи на численні атаки ЗСУ по об'єктах будівництва, російські окупанти, на жаль, змогли довести роботу до кінця.
 
Станом на початок травня, залізниця, яка повинна з'єднувати захоплений Маріуполь з РФ – майже готова. Противник неодноразово тестував шлях по залізничному полотну. Однак, за словами посадовця, не варто забувати, що колія розташована недалеко від лінії фронту, тому вона може бути в будь-який момент знищена українськими військовими.
 
Якщо ж залізниця не буде розбита нашими захисниками, то це дозволить ворожим силам значно скоротити час поставок в зону бойових дій.

15:13
164
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса