По одній-дві людини вдається евакуювати з Часового Яру на Донеччині – Сергій Чаус

По одній-дві людини вдається евакуювати з Часового Яру на Донеччині – Сергій Чаус

Керівник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус в інтерв'ю виданню «Новини Донбасу» розповів, що у фронтовому місті залишаються жити близько 700 осіб.

За його словами, більшість з цих людей – пенсіонери, які не хочуть залишати свої рідні домівки, які будували в прямому сенсі своїми руками.

Незважаючи на це, Чаус зазначив, що все ж по одній-дві людини вдається умовити на евакуацію.

Мешканці поступово приходять до цього рішення, оскільки місто регулярно піддається небезпеці. Бойові дії поблизу Часового яру не вщухають ні на хвилину.

«На даний момент ми можемо сказати, що всі ті, хто залишився, відмовляються від евакуації. Але по одній-дві людини ми вивозимо», — підкреслив він.

Начальник адміністрації зазначив, що дітей з населеного пункту вдалося всіх евакуювати. Однак не заперечує того факту, що сім'ї могли повернуться назад в місто, як це відбувалося в Авдіївці.

Можливо сім'ї, які не хотіли евакуюватися, але їх змусили відповідно до закону — повернулися додому та просто ховають від поліцейських своїх дітей.

Сергій Чаус додав, що наразі головна програма евакуації – державна. Спочатку людей вивозять в шелтери, де вони можуть трохи прийти в себе, далі волонтери і чиновники розглядають варіанти, куди людям їхати далі – до родичів або ж в безпечні регіони України.

14:36
211
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса