ЗСУ стикаються з проблемами через РЕБ окупантів: глушать західну зброю

ЗСУ стикаються з проблемами через РЕБ окупантів: глушать західну зброю

Українська армія зазнає серйозних втрат на Донбасському фронті через перевагу Росії в засобах радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Про це розповіли високопоставлені українські військові в статті The Washington Post.

Технології окупантів значно ускладнюють ефективне використання українцями західних високоточних озброєнь, таких як HIMARS та JDAMS, що дозволяє росіянам поступово просуватися вперед.

Згідно з офіційними оцінками, російські РЕБ суттєво знижують бойові можливості українських військ. Загарбники використовують РЕБ, щоб глушити GPS-наведення, що призводить до зниження точності наведення ракет та снарядів.
 
Наприклад, ракети HIMARS часто відхиляються від цілей на 50 і більше футів, що робить їх менш ефективними проти важливих цілей, наприклад, понтонних мостів.
 

Експерти відзначають, що унаслідок цього російська армія зуміла прорвати українську оборону в районі Очеретиного, а також захопити потужний укріпрайон в Авдіївці.
 
Окрім цього, наступаючи на Харківському напрямку, ворог також використовує перевагу в засобах РЕБ для глушіння переданих на потреби ЗСУ систем наведення.

Українські військові намагаються протистояти цій загрозі, використовуючи для коригування вогню БПЛА на російські системи РЕБ, проте зусилля не завжди є успішними.
 
Американські та українські фахівці працюють над удосконаленням навігаційних систем і засобів наведення, але результати поки що обмежені.
 

13:00
213
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса