На Донеччині судитимуть підприємця за хабар у 4000 доларів

На Донеччині судитимуть підприємця за хабар у 4000 доларів

Підприємця з Покровська судитимуть за спробу підкупу слідчого, щоб повернути вилучені алкогольні напої та закрити кримінальне провадження.

Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.

В січні 2024 року підприємець звернувся до старшого слідчого відділу СУ ГУНП в Донецькій області з проханням закрити кримінальну справу щодо зберігання і транспортування нелегальних підакцизних товарів.
 
Крім того, він вимагав повернути вилучені 15300 пляшок та пакетів з алкогольними напоями і спиртовмісними речовинами, які були знайдені в його автомобілі.
 

Підприємець запропонував слідчому 4000 доларів за позитивне вирішення цих питань. Однак, під час передачі грошей він був затриманий, а його дії були задокументовані.

За клопотанням прокуратури на майно обвинуваченого було накладено арешт. Серед заарештованого майна — квартира, три вантажівки та чотири напівпричепи.

Обвинувальний акт уже передано до суду. Згідно з чинним законодавством, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з можливістю конфіскації майна.

17:18
212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса