Центр сімейної медицини №1 Краматорська приєднався до телемедичної ініціативи

Центр сімейної медицини №1 Краматорська приєднався до телемедичної ініціативи

Центр сімейної медицини №1 у Краматорську долучився до інноваційної телемедичної ініціативи, спрямованої на забезпечення якісної медичної допомоги мешканцям прифронтових регіонів України. Проєкт отримав назву «Телемедична ініціатива на передовій» та підтримку Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ).

Про це адміністрація медустанови повідомляє на своїй сторінці у Facebook.
 
Західноукраїнський Ресурсний Центр (ЗУРЦ) взяв на себе координацію співпраці між учасниками проєкту, включаючи ще три медичні заклади: КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради, та КНП «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради.
 

Ініціатива містити у собі використання телемедичних технологій для консультацій, діагностики та лікування пацієнтів, що дозволяє забезпечити неперервний доступ до медичних послуг, навіть у зонах активних бойових дій. Основна мета проєкту — мінімізувати ризики для життя та здоров'я мешканців, забезпечивши їм оперативний доступ до кваліфікованих медичних спеціалістів.
 

ФПСУ акцентує на значенні такої допомоги в контексті зміцнення національної стійкості та підтримки громадянського суспільства, ЗМІ та приватного сектору у синергії з урядовими інституціями. Такі проєкти є життєво важливими для підтримки України у її боротьбі з агресією та спрямовані на посилення урядових зусиль у захисті своїх громадян.

Контактні номери call-центру для отримання консультацій та інформації:

050-357-07-05
095-274-18-02
42-00-98
050-458-33-75 (амбулаторія в м. Київ)

13:01
226
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса