Зміна керівництва прифронтових лісгоспів на Донеччині та Харківщині за рішенням Держлісагентства

Зміна керівництва прифронтових лісгоспів на Донеччині та Харківщині за рішенням Держлісагентства

Державне агентство лісових ресурсів України оголосило про зміну керівників кількох лісгоспів у прифронтових зонах Донецької та Харківської областей.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль.

Це рішення прийняте після обстеження діяльності цих підприємств, що виявило низку проблем, які потребують негайного вирішення.
 

За словами Віктора Смалі, керівництво підприємств, що знаходяться в непосредственій близькості до зони бойових дій, має бути особливо мотивованим та ефективним. Наразі, коли лісові масиви в зоні конфлікту частково заміновані і існує критичний брак кадрів, необхідно забезпечувати якісне керівництво.

Крім того, велике значення має задоволення зростаючих потреб місцевого населення та військових в дровах, а також у деревині для будівництва оборонних споруд. Звідси випливає потреба в динамічному та відповідальному управлінні.

Зміни в керівництві цих підприємств, згідно з Смалем, дозволять мобілізувати додаткові ресурси для посилення виробництва та постачання необхідних матеріалів, покращити загальний стан лісового господарства в регіоні.

12:00
174
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса