Покровська МВА шукає рішення для полігону ТПВ через постійні займання

Покровська МВА шукає рішення для полігону ТПВ через постійні займання

Вже другий тиждень поспіль у Покровську добровільна рятувально-пожежна команда спільно з ДСНС борються із займанням на місцевому полігоні твердих побутових відходів (ТПВ).

Про це повідомляє Покровська МВА.

Питання безпеки жителів громади та збереження навколишнього середовища залишається актуальним і вимагає невідкладного рішення.
 

Олексій Стебель, заступник начальника Покровської міської військово-цивільної адміністрації, зазначив, що основна складність полягає у тому, що полігон є приватною власністю і не належить до комунальних структур громади. Відтак, контроль за його утриманням значно ускладнений.
 

Покровська МВА не залишає спроб знайти вихід із ситуації. Вже ініційовано звернення до державної екологічної інспекції з проханням провести ретельну перевірку стану сміттєзвалища та його відповідність правилам утримання.

Крім того, звернення до Донецької обласної військово-цивільної адміністрації вже направлене з проханням дозволити розробку проєкту регіонального полігону для побутових відходів, що могло б стати довгостроковим рішенням проблеми.

15:48
174
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса