Донеччанин намагався виїхати в Польщу та звинуватив прикордонників у хабарництві

Донеччанин намагався виїхати в Польщу та звинуватив прикордонників у хабарництві

У непростій ситуації опинився 27-річний чоловік, який після відмови у перетині кордону звинуватив прикордонників у хабарництві.

Як розповіли в Західному регіональному управлінні ДПСУ, інцидент стався на контрольно-пропускному пункті «Мостиська», де чоловік, супроводжуючи особу, яка потребує догляду, намагався перетнути кордон в напрямку Польщі без належних документів.

Прикордонники відмовили чоловікові в перетині кордону через відсутність необхідних підстав для виїзду з країни під час військового стану, але у відповідь на це хлопець викликав поліцію та звинуватив прикордонників у нібито вимаганні 2 тисяч євро.
 

Незважаючи на заяви чоловіка, слідство виявило, що звинувачення були безпідставними: "Хлопець зізнався поліцейським, що прикордонники не вимагали у нього грошей, але він вирішив так відреагувати, щоб дискредитувати їхні дії", — повідомили в ДПСУ.

За фактом свідомо неправдивого виклику спецслужб чоловікові було винесено постанову згідно зі статтею 183 КУпАП, що передбачає штраф у розмірі 850 гривень.

17:54
515
RSS
Дмитро
18:22

прикордонна служба завжди була хабарниками

Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса