Противник наближається до Покровська по 1 км на добу - DeepState

Противник наближається до Покровська по 1 км на добу - DeepState

Військовий експерт DeepState повідомив у своєму Телеграм-каналі про успіхи російської армії за минулу добу в Донецькій та Харківській областях.

За даними аналітиків, підрозділи ЗС РФ активно просуваються по 1 км на добу в районі Куп'янська і Торецька наближаючись до Покровська, пише видання «enovosty».
 
Експерти оновили карту бойових дій, на яких позначені лінії бойового зіткнення.Таким чином, бої змістилися на захід в трьох точках: під Синьківкою на Харківщині, під Нью-Йорком та під Євгенівкою в Донецькій області. Противнику вдалося просунутися вперед від 300 м. до 1,5 м.
 
Зазначимо, що село Синьківка розташоване на схід від Куп'янська, біля якого окупанти зайняли 1,1 км посеред полів. Відстань до найближчих населених пунктів з боку сходу становить 800 м., на даний момент за село тривають пекельні бої.
 
 

У Нью-Йорку, який входить в Торецьку агломерацію бої проходять вже на вулицях, противник наближається до центру міста, про це свідчать оприлюднені карти аналітиків.Орієнтовне просування загарбників протягом минулої доби — 1,4 км.
 
 

Село Євгенівка за 20 км від Покровська, його наполовину захопили російські окупанти, лінія боїв змістилася на 300 м.
 
 

За оперативними зведеннями Генштабу ЗСУ, за минулу добу ворог здійснив 14 атак на Торецькому фронті, серед точок удару — Нью-Йорк. Під Покровськом — 40 штурмів. На Куп'янському напрямку сталося 10 спроб штурмів ЗС РФ, з них чотири — під Синьківкою.

09:50
211
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса