Противник кидає значні ресурси на окупацію Торецька: штурм триває більше 10 днів

Противник кидає значні ресурси на окупацію Торецька: штурм триває більше 10 днів

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону розповів про ситуацію в районі Торецька Донецької області.

За його словами, обстановка на Торецькому напрямку дуже важка, російські війська не припиняють штурмові дії вже більше 10 днів, вони продовжують тиснути на позиції українських військових, проте в самому Торецьку загарбників немає, пише видання «zn.ua».
 
Волошин підкреслив, що Сили оборони дають добру відсіч противнику, але коли ніде захищатися, наші військові змушені відходити на більш підготовлені позиції, а ворог користується цим та розповідає у своїх джерелах, що вони щось взяли.
 
Зокрема, основний удар противника йде з боку Нью-Йорка в напрямку Торецька, а також з боку Шумів (між Горлівкою і Торецьком).
 
Спікер додав, що ворожа армія активно намагається зайти в сам Торецьк. Вони застосовують авіацію і скидають на позиції ЗСУ некеровані та керовані авіаційні бомби. Незважаючи на значні ресурси противника, окупаційні війська не можуть просунутися ні на метр, щоб захопити населений пункт.
 

11:46
187
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса