Словацькі САУ Zuzana 2 виявилися майже непридатними для війни: постійно ламаються

Словацькі САУ Zuzana 2 виявилися майже непридатними для війни: постійно ламаються

Українські військові все частіше стали скаржитися на проблеми із західним озброєнням та технікою, яка часто підводить в момент запеклих бойових дій на сході країни.

Зокрема, йдеться про Словаччину, яка активно постачає бійцям ЗСУ на Донбас самохідну артилерію — САУ Zuzana 2.
 
З'ясувалося, що словацькі гаубиці вкрай ненадійні машини, оскільки через кілька днів активної експлуатації на фронті з'являються пошкодження в гідравлічній системі, швидко відбувається знос і деформація затвора, а також пускового механізму.
 
Після нетривалого використання техніки українськими військовими, стало зрозуміло, що більшість переданих машин західними партнерами є несправними.
 
 
 
Судячи з недоліків та проблем в експлуатації термін їх роботи дуже малий, лише деякі одиниці техніки змогли протриматися на полі бою рекордні – 1 рік і 1 місяць.
 
У всіх випадках несправні гаубиці відправляли на ремонт до Словаччини, оскільки в Україні немає потрібних запчастин для відновлення військової техніки.

Раніше, військовослужбовці ЗСУ неодноразово заявляли, що західна техніка часто виходить з ладу при найменшому осколковому попаданні, через що вони змушені залишати артилерію на полі бою, а вже після намагатися евакуювати її під вогнем противника.

14:51
226
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса