У ЗСУ вичерпується запас боєприпасів: США стурбовані ситуацією на фронті

У ЗСУ вичерпується запас боєприпасів: США стурбовані ситуацією на фронті

У виданні Bloomberg повідомили, що президент США Джо Байден висловив стурбованість щодо того, що його союзники послаблюють фінансову і військову допомогу для України в найважчий момент військових дій.

На думку американського лідера, наша країна знаходиться в критичній ситуації, оскільки запаси боєприпасів скорочуються, а військові дії з окупантами тільки посилюються.

Під час чергового брифінгу представник Білого дому Джон Кірбі заявив, що тривале прийняття законопроекту про фінансування України призводить до негативних наслідків у веденні війни проти ворога.

Українські захисники змушені приймати важкі рішення на фронті, адже у них катастрофічно не вистачає боєприпасів. Російські окупанти цим користуються і активно штурмують позиції ЗСУ, маючи при цьому просування на деяких ділянках фронту.

В ході брифінгу він також зазначив, що командири ЗСУ через дефіцит озброєння змушені вибирати, на яких напрямках варто економити боєприпаси, оскільки невідомо, коли буде новий транш військової допомоги.

На думку американських аналітиків The New York Times, наша країна зможе протримаються ще якусь частину 2024 року без підтримки США, проте це значно вплине на перспективи відновлення армії.

15:15
75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса