Спортсмени Донецької області здобули 3 медалі на Кубку Європи

У Донецькій обласній державній адміністрації розповіли, що спортсмени регіону у складі збірної команди України з 15 по 18 лютого в місті Загреб, Хорватія, взяли участь у Кубку Європи з кікбоксингу WAKO.

У змаганнях взяли участь понад 2400 учасників з 38 країн, пише видання «Східний варіант».

Варто відзначити, що українські спортсмени відзначилися повним комплектом нагород: 1 золотою, 1 срібною та 1 бронзовою.

Спортсмени з Донеччини показали хороші результати, зокрема Данило Стрілець переміг у розділі фул-контакт у ваговій категорії 60 кг, Гліб Барілов здобув «бронзу» у розділі кік-лайт у ваговій категорії 42 кг серед молодших юнаків, а Максим П'ятак став срібним призером у розділі лоу-кік у ваговій категорії 57 кг серед молодших юнаків.

В адміністрації підкреслили, що спортсмени є вихованцями тренерів-викладачів обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксингу, яка підпорядковується Донецькій ОДА.

Додамо, що всього на змаганнях в Хорватії, українські спортсмени завоювали 43 медалі, з яких 17 золотих, 12 срібних і 13 бронзових.