На Лимано-Куп’янському напрямку зосереджено 122 тисячі особового складку окупантів

На Лимано-Куп’янському напрямку зосереджено 122 тисячі особового складку окупантів

Начальник прес-служби ОСУВ «Хортиця» Ілля Євлаш в ефірі «Громадського радіо» заявив, що на Лимано-Куп'янському напрямку противник зосередив велику кількість особового складу.

За словами Євлаша, на цій ділянці фронту зафіксовано близько 122 тисяч бійців російської окупаційної армії, а також більше тисячі танків, дві тисячі бойових бронемашин, більше тисячі артилерійських систем і близько 400 РСЗВ.

Керівник підкреслив, що ворожа армія дуже добре підготовлена, проте з літа до них додалося лише 10 тисяч солдатів, а це приблизно одна бригада.

Він додав, що велика кількість російських загарбників не лякає солдатів ЗСУ, оскільки вони вже навчилися застосовувати ефективну зброю для їх знищення.

Додамо, що за минулу добу рашисти просунулися на схід від Білогорівки (південніше Кремінної) під час тривалих позиційних боїв уздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна.

За інформацією голови Луганської обласної адміністрації Артема Лисогора, на Куп'янському напрямку за останній місяць противник мав «більш ніж у 10 разів» більше артилерійських боєприпасів, ніж ЗСУ. 

15:24
392
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса