Підтримка США закінчується: Трамп штовхає Україну сісти за стіл переговорів з РФ

Підтримка США закінчується: Трамп штовхає Україну сісти за стіл переговорів з РФ

Ситуація в Україні дуже напружена, все більше західних політиків подейкують про те, що немає сенсу продовжувати військові дії на Донбасі, оскільки українські захисники нібито не домоглися істотних успіхів на передовій.

Можливо, це і є основною причиною того, що США і країни ЄС скоротили військову підтримку Україні, бо вважають, що подальше постачання ЗСУ не принесе результату та виявиться безперспективною.

Також, в якості причин уповільнення темпів військових поставок Україні від країн Заходу є зростаючі антиукраїнські настрої, які політики не можуть не фіксувати.

Наприклад, не так давно в західних ЗМІ обговорювався так званий «план» Дональда Трампа, щодо мирних переговорів України з країною-агресором. Повідомляється, що експрезидент, в разі його перемоги на виборах США в листопаді, нібито планує покласти край конфлікту в Україні.

Однак «план» Трампа по завершенню війни на Донбасі передбачає собою усадити за стіл переговорів обидві сторони конфлікту, а потом схилити Україну до миру з відмовою від власних територій. Фактично Трамп планує змусити президента України Володимира Зеленського піти на компроміс та відмовитися від Донбасу і Криму. 

В Україні негативно відреагували на цю ідею щодо врегулювання конфлікту, а голова української держави навіть прокоментував цей підхід до вирішення війни. 

«Якщо угода полягає в тому, що ми просто віддаємо наші території, то це дуже примітивна ідея», — заявив президент України.

Негативно висловився на «план» Трампа і секретар РНБО України Олександр Литвиненко.

«Поступка території Росії в обмін на мир була б жорстокою зрадою українців, які залишилися під насильницькою окупацією. Ще більше невинних людей будуть вбиті, ще більше кинуті в підвали», — сказав він.

19:13
576
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса