67 окрему механізовану бригаду реорганізують після втрати позицій: деталі

67 окрему механізовану бригаду реорганізують після втрати позицій: деталі

У пресслужбі Сухопутний військ Збройних сил України (ЗСУ) повідомили, що 67 окрему механізовану бригаду реорганізують після того, як один з її підрозділів втратив позиції на фронті.

Відзначимо, що раніше у ЗМІ була інформація, що українські захисники втратили деякі позиції поблизу населеного пункту Часів Яр, пише видання «hromadske».

У сухопутних військах пояснили, що штурмовий батальйон 67 ОБМБр виділять в окрему штурмову військову частину, а дане рішення було прийнято на основі результатів виконання бойових задач, з метою підвищити стійкість оборони.

У пресслужбі бригади також підкреслили, що другої спроби окупанти нам не подарують, а наслідки втрат позицій одним нашим підрозділом та оголення флангів інших йде не на користь ЗСУ.

Додамо, що подібні реорганізації проходять досить часто і спрямовані на посилення загальної бойової готовності та ефективності українських захисників.

Нагадаємо, що в 67 ОМБр «Добровольчого українського корпусу» заявили, що командування ЗСУ почало переводити всіх командирів і бійців в інші військові частини.

Однією з виявлених причин відходу ЗСУ із займаних позицій були проблеми всередині самої бригади: керівництво бригади відділяло військових з «Правого сектора» від тих, хто перевівся в бригаду з інших частин.

19:25
657
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса