Окупанти планують будівництво об’їзної дороги навколо Маріуполя

Окупанти планують будівництво об’їзної дороги навколо Маріуполя

Російські окупаційні влади розпочали розробку проектної документації для будівництва об’їзної дороги навколо Маріуполя, яка має бути завершена до 2026 року.

Про це повідомляють місцеві пропагандистські ЗМІ, посилаючись на Юрія Морозова, директора департаменту спеціальних інфраструктурних проєктів Мінтранса РФ.
 

За даними російських ЗМІ, нова дорога є частиною «майстер-плану» окупаційних сил та має сприяти зменшенню трафіку через центр Маріуполя, дозволяючи швидше доїжджати до міжнародного транспортного коридору Чорноморського економічного співробітництва. Крім того, розглядається розвиток залізничного сполучення, включаючи будівництво нової лінії «Маріуполь — Сортувальний – Трояни».

Окупанти також планують реалізацію проекту «Азовське кільце», що передбачає будівництво та реконструкцію доріг до морських курортів. За словами Дениса Пушиліна, це дозволить туристам легше доїжджати до курортних зон, що може стимулювати розвиток туризму в окупованих територіях.

Ці плани, однак, зустрічаються з критикою, адже великі будівельні проекти в окупованих регіонах сприймаються як спроба легітимізувати окупацію та витрачати значні ресурси на проекти, які не приносять безпосередньої користі місцевому населенню, але вигідні з політичного погляду для Кремля.

11:20
392
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса