ЗСУ утримують контроль над Часів Яром попри складну ситуацію

ЗСУ утримують контроль над Часів Яром попри складну ситуацію

На Донеччині, незважаючи на активізацію ворожих сил, Часів Яр залишається під надійним контролем Збройних Сил України (ЗСУ).

Про це заявив речник ОСУВ «Хортиця», підполковник Назар Волошин, в ефірі телемарафону.

В останні дні на Бахмутському та Авдіївському напрямках відбулося зростання бойової активності. Ворог застосовує авіацію, артилерію та безпілотники для спроб штурмів укріплених позицій ЗСУ.

«Наші війська стійко тримають оборону, успішно відбиваючи атаки противника. Хоча ворог намагається використовувати перевагу в повітрі та артилерійському озброєнні, наші позиції залишаються непохитними,» — зазначив Волошин.
 

Також він додав, що ворожі сили інтенсивно обстрілюють цивільну інфраструктуру Часового Яру, використовуючи керовані авіаційні бомби, що призводить до руйнувань і жертв серед мирного населення.

«Наша головна задача — не тільки утримання ліній оборони, а й захист цивільного населення від ворожих атак,» — підсумував Волошин.

Генштаб ЗСУ повідомляє, що ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою, і українські військові готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій.

12:05
386
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса