У Краматорську відремонтують чотири укриття: залучено ТОВ "ДОРКРАФТ"

У Краматорську відремонтують чотири укриття: залучено ТОВ "ДОРКРАФТ"

Краматорська міська рада в 2024 році здійснить капітальний ремонт чотирьох укриттів, на що з міського бюджету виділено понад 5 мільйонів 200 тисяч гривень.

За інформацією «Prozorro», роботи виконуватиме ТОВ «ДОРКРАФТ» — компанія, що має досвід співпраці з державними організаціями регіону.

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міськради уклало чотири різні договори з «ДОРКРАФТ», підприємством з Торецька зі статутним капіталом у 10 тисяч гривень.
 
Проте адреси укриттів, які мають бути відремонтовані, не вказані в документації, що може призвести до перевірок з боку Держаудитслужби.
 
Окрім електромонтажних, компанія виконує будівельно-монтажні роботи, і саме її послуги використовуються для проведення тендерів з державних закупівель. Зокрема, «ДОРКРАФТ» була переможцем у семи тендерах, організованих Головним управлінням Пенсійного фонду Донецької області, на загальну суму приблизно 8,2 мільйона гривень.

Завершення ремонтних робіт заплановано до 5 серпня 2024 року. У межах проекту передбачено ремонт та модернізацію укриттів для забезпечення безпеки мешканців міста в умовах тривалого конфлікту.

13:00
374
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса