Активіст у Краматорську провів акцію проти свавілля правоохоронців

Активіст у Краматорську провів акцію проти свавілля правоохоронців

Вчора в центрі Краматорська відбулася неординарна акція, організована місцевим активістом Олексієм Галаном, який виступив проти свавілля правоохоронних органів і чиновників.

Про це повідомляє «Новини Краматорська».

Олексій одягнув форму ув'язненого особливого режиму, щоб привернути увагу громадськості до серйозності проблеми. Його акція швидко набула розголосу завдяки відео, яке викликало широкий резонанс у соціальних мережах.

Метою перформансу, за словами Галана, було звернути увагу на неодноразові випадки неправомірних дій з боку правоохоронців. Зокрема, він згадав інцидент 24 січня, коли йому було завдано тілесних ушкоджень, і він став жертвою викрадення особами в балаклавах на автомобілі з емблемою поліції.

За словами Галана, правоохоронці загрожували йому насильством, висловлюючи антисемітські погрози. Він вважає, що за цими діями стоять колишній народний депутат України Максим Єфімов та діючий начальник міської військової адміністрації Гончаренко.

Поліція Краматорська зазначила, що події 24 січня розслідуються в рамках кримінального провадження, ініційованого після заяви Галана, та триває досудове розслідування.

Міська рада Краматорська відмовилася коментувати звинувачення, висловлені активістом.

13:55
374
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса