У бригаді «Холодний Яр» висловили думку про самовільний відступ бійців з Часового Яру

У бригаді «Холодний Яр» висловили думку про самовільний відступ бійців з Часового Яру

У Телеграм-каналі 93-ї бригади «Холодний Яр» опублікували свою думку, щодо ситуації з самовільним відступом з Часового Яру в Донецькій області бійців 67-ї та 3-ї бригади Збройних Сил України.

Автор публікації висловив занепокоєння стосовно того, що трапилося, проте незважаючи на це, він просить звернути увагу на плюси.

У повідомленні бригади говориться, що командування цих підрозділів ясно бачили обстановку на фронті, саме з цієї причини прийняли рішення врятувати всіх наших бійців, а не як це буває, коли повертаються лише 50% особового складу, а іноді і того менше.

«Замість того, щоб крити їх благим матом та називати зрадниками, подивіться з іншого боку. У їхніх рідних є ще шанс побачити їх живими, а не гниючими в полі», — зазначили в публікації.

Разом з цим, автор заявляє, що не вигороджує командирів цих бригад, проте українські військові живі і факт залишається фактом.

У висновку, творець публікації закликає українське командування в подальшому приймати правильні рішення на полі бою, або всі б'ються і вмирають на фронті, або всі будуть жити, але відступлять на більш вигідні позиції для захисту країни.

13:55
385
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса